Author Archive

admin

This information box about the author only appears if the author has biographical information. Otherwise there is not author box shown. Follow YOOtheme on Twitter or read the blog.
Gru
09

Podsumowanie I roku kadencji 2018-2023

Nadszedł czas podsumowań naszych działań w czasie pierwszego roku kadencji 2018-2023. Poniżej do pobrania prezentacja tego, co zostało wykonane i co się wydarzyło w mijającym roku. Zachęcamy również do obejrzenia początku sesji Rady Gminy Sztutowo z dnia 28 listopada 2019 roku, gdzie poniższe sprawozdanie było prezentowane radnym.

Prezentacja – podsumowanie I roku kadencji 2018 -2023

Gru
06

Nie wyrzucajmy gorącego popiołu!

Uwaga!
Zwracamy się do mieszkańców Gminy Sztutowo o niewrzucanie gorącego popiołu do pojemnika, gdyż uniemożliwia to odebranie odpadów. Utrudnienia dotykają zarówno firmę wywożącą odpady, jak i mieszkańców. Pamiętajmy, że do pojemników wrzucamy tylko i wyłącznie zimny popiół!

Gru
05

Podziękowanie za akcję „Mikołaje łączcie się”

2 grudnia br. reprezentacja Świetlicy oraz Szkolnego Koła Caritas w Sztutowie odwiedziła Fundację Hospicyjną im. E Dutkiewicza w Gdańsku w ramach akcji „Mikołaje łączcie się” – zawieźliśmy prezenty i mega paczki. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się we wspaniały dar serca: pracownikom Urzędu Gminy w Sztutowie, Pracownikom GOPS, Biblioteki Publicznej w Szutowie, Kwiaciarni Gardenia, Szkole Podstawowej w Sztutowie, Świetlicy w Kątach Rybackich, Sztutowie i Grochowie Trzecim, pracownikom sklepu „Joanna”, Szkole Podstawowej w Mikoszewie i Nowym Dworze Gdańskim, osobom indywidualnym oraz bardzo dziękujemy za bezpieczny transport Ewie i Ani.
                                                                                                                  Alina Niedzielska

Gru
05

Grant z Fundacji ORLEN

Z przyjemnością informujemy, że Gmina Sztutowo otrzymała z Fundacji ORLEN grant w programie „Moje miejsce na Ziemi” w wysokości 7500,00 zł na realizację projektu „Gmina Sztutowo na sportowo – Bursztynowy Rajd, Bieg i Marsz Nordic Walking”. W ramach projektu zostaną zakupione kije do nordic walking dla seniorów, a wiosną 2020 zostanie zorganizowane duże wydarzenie sportowe. O szczegółach będziemy informować w przyszłym roku.

Gru
04

Nowa ozdoba świąteczna

Święta coraz bliżej, więc tworzymy świąteczny klimat. Przy Urzędzie Gminy w Sztutowie stanęła nowa choinka. Dziękujemy pracownikom Energa Oświetlenie za pomoc, jak co roku.

Gru
04

14 grudnia UG otwarty dla interesantów

Informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem Wójta Gminy Sztutowo – Urząd Gminy w Sztutowie będzie otwarty dla interesantów w sobotę 14 grudnia br. w godz. 7.30-15.30. Natomiast będzie zamknięty w piątek – 27 grudnia br. 24 grudnia br. (wtorek) UG będzie czynny w godz. 7:30 – 12:00.

Gru
04

Bezpłatne szkolenie ZUS w Sztumie

Szanowni Państwo,
bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców poświęcone małej działalności gospodarczej i zmianom w podatku dochodowym od osób fizycznych organizuje 11 grudnia 2019 r. Inspektorat ZUS w Sztumie wraz Krajową Administracją Skarbową.

Gru
04

35. rocznica nadania szkole imienia za nami

29 listopada 2019 r. obchodziliśmy w sposób uroczysty 35. rocznicę nadania szkole imienia.
Zawsze rozpoczynamy od złożenia kwiatów pod Pomnikiem Walki i Męczeństwa na terenie Muzeum Stutthof. Delegacja ze szkoły (tworzy ją rezerwowy poczet sztandarowy) oraz reprezentacja każdej klasy oddają hołd pomordowanym składając kwiaty i zapalone znicze – symbole żywej pamięci. Tak było i tym razem.

RODO   Transmisje obrad   Gazeta Wczasowicza   Opłata miejscowa   Baza noclegowa   Harmonogram wywozu odpadów   Wzory dokumentow   e-mapa   webEWID   WFOŚiGW   Pomorska Unia Światłowodowa   Kamery OnLine

Zoom in Regular Zoom out

Karta Dużej Rodziny   Handel w niedziele 2019    WFOŚiGW   Przekop Mierzei   Mikroporady dla przesiębiorców  

Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz
Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"