Lip
06

Pomoc dla Kacperka

MAM DOPIERO 6 LAT… CHCĘ ŻYĆ. POMÓŻ MI PROSZĘ!!

Mam na imię Kacper, nie jest mi dane chodzić do przedszkola i żyć jak wszystkie normalne dzieci, ponieważ choruję na bardzo rzadką chorobę jaką jest złośliwy nowotwór tkanek miękkich. Nowotwór o bardzo rzadkim występowaniu, prawdopodobnie jestem jedynym dzieckiem w Europie z tym nowotworem, o tej mutacji genu fuzyjnego.

W marcu przeszedłem operację wycięcia niechcianego kolegi z mojej nóżki, niestety w czerwcu okazało się, że on nie daje za wygraną i wrócił…. Wrócił ze zdwojoną siłą, tym razem oprócz nóżki, zaatakował moje płuca. W chwili obecnej pobieram chemioterapię w Akademii Medycznej w Gdańsku na Oddziale Pediatrii, Hematologii i Onkologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Więcej informacji w rozwinięciu.

Niestety ta chemia nie jest w stanie mi pomóc. Istnieje szansa na moje zdrówko, szansa na zastosowanie leczenia celowanego jakim jest poddanie mnie badaniom klinicznym nad lekiem, który jest produkowany w Niemczech, w Heidelbergu. Obecnie lek jest w II fazie testów klinicznych, aby mógł być refundowany i dopuszczony do obrotu potrzeba kogoś takiego jak ja, z moją chorobą. Są bardzo duże szanse, że lek zadziała, zadziała na mnie i dzięki mnie ocali inne dzieci. Dając szansę mi, dajemy szansę innym dzieciom z moją przypadłością. Niestety moich rodziców nie stać na moje leczenie, a NFZ odmówił refundacji. Lek wyceniono na 50 000 euro, za jeden rok leczenia. Moja choroba była konsultowana przez Europejskiego Koordynatora ds. leczenia guzów tkanek miękkich, który właśnie zalecił leczenie mnie lekiem z Niemiec.

Obecnie jest to jedyna szansa na uratowanie mojego życia. Proszę pomóżcie mi w tej walce, w walce dla mnie i mojej rodziny. W domku czekają na mnie rodzice, starszy braciszek Alan i młodsza siostrzyczka Maja. Bardzo ich kocham i nie chcę się z nimi rozstawać.

 

Pomóc Kacperkowi można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Bank BZ WBK

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “1627 pomoc dla Kacpra Bergmann”

 

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Kacper:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Bank Zachodni WBK

Title: “1627 Help for Kacper Bergmann”

 

Aby przekazać 1% podatku dla Kacperka:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “1627 pomoc dla Kacpra Bergmann”

 

Kacperkowi można też pomóc poprzez wpłatę systemem DOTPAY:

 
 
 
 

RODO   Transmisje obrad   Kamery OnLine   Pomorska Unia Światłowodowa   WFOŚiGW   Harmonogram wywozu odpadów   Baza noclegowa   Wzory dokumentow   e-mapa   webEWID

Zoom in Regular Zoom out

Karta Dużej Rodziny   Handel w niedziele 2019    WFOŚiGW   Przekop Mierzei   Mikroporady dla przesiębiorców  

Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz
Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"