Mar
12

Spotkanie z okazji Dnia Sołtysa – 11.03.2019 r.

W poniedziałek 11 marca br. z okazji Dnia Sołtysa odbyło się spotkanie z Sołtysami naszej gminy, którzy otrzymali z rąk Wójta Gminy Sztutowo Roberta Zielińskiego oraz Sekretarz Gminy Renaty Głąb dyplomy z podziękowaniami za wysiłek włożony w rozwój sołectw.

Podczas spotkania omówiono tematy związane z remontem dróg, organizacją imprez gminnych oraz realizacją uchwalonych funduszy sołeckich na 2019 rok.

Jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie w sprawowaniu tak zaszczytnej funkcji i życzymy satysfakcji z pracy na rzecz lokalnej społeczności, wytrwałości w realizacji celów i zamierzeń oraz jak najlepszej współpracy z mieszkańcami naszej gminy.

Zdjęcia w rozwinięciu.

  

RODO   Transmisje obrad   Pomorska Unia Światłowodowa   WFOŚiGW   Harmonogram wywozu odpadów   Opłata miejscowa   Baza noclegowa   Wzory dokumentow   e-mapa   webEWID   Kamery OnLine

Zoom in Regular Zoom out

Karta Dużej Rodziny   Handel w niedziele 2019    WFOŚiGW   Przekop Mierzei   Mikroporady dla przesiębiorców  

Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz
Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"