Cze
18

PLEBISCYT WÓJT POMORZA 2013

Uprzejmie informujemy, że Dziennik Bałtycki rozpoczął plebiscyt pt „Wójt Pomorza 2013”. Przez najbliższe 2 tygodnie Czytelnicy „Dziennika Bałtyckiego”  będą mogli głosować na wójtów, którzy rządzą w gminie. W plebiscycie wyłoniona zostanie również Gmina wiejska, w której żyje się najlepiej.

GŁOSOWANIE

Trwać będzie od piątku 14 czerwca do 28 czerwca do północy. W każdej chwili można sprawdzić aktualne wyniki głosowania na stronie internetowej „Dziennika Bałtyckiego”.

Oto link do wyników głosowania na Wójta Pomorza 2013:

http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/920141,wojt-pomorza-2013-aktualne-wyniki-glosowania,id,t.html

oraz na najlepszą gminę wiejską:

http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/920147,najlepsza-gmina-wiejska-pomorza-2013-aktualne-wyniki,id,t.html

ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA!

 

NA WÓJTA GMINY SZTUTOWO STANISŁAWA KOCHANOWSKIEGO

Wysyłając SMS pod nr 72355 o treści wojt.33

ORAZ NA NASZĄ GMINĘ

Wysyłając SMS pod nr 72355 o treści Gmina.33 

NAGRODY

Na początku lipca w Gdańsku odbędzie się uroczyste podsumowanie plebiscytu, na które zaprosimy wszystkich wójtów z Pomorza. Pierwsza dziesiątka z rankingu plebiscytu otrzyma wyjątkowe kapelusze Wójta Pomorza oraz pamiątkowe dyplomy. Na pierwszą trójkę w rankingu wójtów czeka dodatkowa nagroda – całostronicowa prezentacja na łamach „Dziennika Bałtyckiego”, na której będzie możliwość opowiedzenia o swoich dokonaniach i planach na przyszłość.Gmina wiejska, która zwycięży w rankingu, będzie mogła zaprezentować się na łamach 4-stronicowej wkładki, która ukaże się w całym nakładzie w codziennym wydaniu „Dziennika Bałtyckiego”. Druga i trzecia gmina otrzyma w nagrodę możliwość zamieszczenia całostronicowej promocji.

RODO   Transmisje obrad   Gazeta Wczasowicza   Opłata miejscowa   Baza noclegowa   Harmonogram wywozu odpadów   Wzory dokumentow   e-mapa   webEWID   WFOŚiGW   Pomorska Unia Światłowodowa   Kamery OnLine

Zoom in Regular Zoom out

Karta Dużej Rodziny   Handel w niedziele 2019    WFOŚiGW   Przekop Mierzei   Mikroporady dla przesiębiorców  

Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz
Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"