Sie
30

Konkurs „Bezpieczna praca i zabawa na wsi”

Placówka Terenowa KRUS w Malborku w porozumieniu z Urzędem Gminy w Sztutowie i PIP, Oddz. w Malborku przeprowadziła konkurs plastyczny wśród dzieci spędzających wakacje w miejscu zamieszkania pt. „Bezpieczna praca i zabawa na wsi”. Rozpoczęcie konkursu zostało poprzedzone prelekcją  w każdej z świetlic na temat bezpiecznej zabawy i pomocy rodzicom w gospodarstwie rolnym. W trakcie spotkania dzieci miały możliwość wypowiedzenia się na temat prac jakie wykonują w gospodarstwie i jak spędzają wolny czas. Z relacji dzieci można było wywnioskować, że nie zawsze zabawy są bezpieczne i nie wszystkie prace powinny być wykonywane jako pomoc dzieciom.

Celem konkursu było upowszechnienie wiedzy o bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym. Do konkursu przystąpiło 36 dzieci, które wykonały prace na powyższy temat.

 W dniu 29.08.2013r. laureatom konkursu plastycznego rozdano nagrody rzeczowe oraz dyplomy uznania  przez przedstawicieli PT KRUS, PIP Oddz. Malbork oraz Wójta Gminy Sztutowo.

DSCN2095

DSCN2102

RODO   Transmisje obrad   Gazeta Wczasowicza   Opłata miejscowa   Baza noclegowa   Harmonogram wywozu odpadów   Wzory dokumentow   e-mapa   webEWID   WFOŚiGW   Pomorska Unia Światłowodowa   Kamery OnLine

Zoom in Regular Zoom out

Karta Dużej Rodziny   Handel w niedziele 2020    WFOŚiGW   Przekop Mierzei   Mikroporady dla przesiębiorców  

Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz
Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"