Maj
18

Relacja z XXII Biegu Pamięci

3 11 maja 2017 roku w Sztutowie odbył się XXII Bieg Pamięci organizowany przez Muzeum Stutthof w 72. rocznicę wyzwolenia KL Stutthof i zakończenia II wojny światowej. Łącznie wystartowało aż 13 reprezentacji szkół podstawowych i gimnazjalnych z powiatu nowodworskiego.

Najlepszą szkołą podstawową w kategorii chłopców okazała się po raz kolejny Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Marzęcina, a trzecie SP Drewnica. W kategorii dziewcząt/szkoła podstawowa pierwsze miejsce wywalczyła reprezentacja z Drewnicy, II miejsce- SP nr 2 z Nowego Dworu Gdańskiego i trzecie SP z Marzęcina.

W kategorii gimnazjum – chłopcy oraz gimnazjum dziewczęta klasyfikacja przedstawia się następująco: I- Marzęcino, II- Gimnazjum Dwujęzyczne z Nowego Dworu Gdańskiego a III- Gimnazjum Sportowe z Nowego Dworu Gdańskiego.

 Najlepsze czasy uzyskali: szkoła podstawowa- Aleksandra Górska i Aleksander Swajda, gimnazjum: Beata Niemyjska oraz Kacper Skrzek.

 Wszystkim uczestnikom oraz opiekunom serdecznie gratulujemy!

Pragniemy również podziękować współorganizatorom za wsparcie podczas biegu, pomoc w zabezpieczeniu trasy: OSP Sztutowo, OSP Łaszka, OSP Kmiecin, Straż Graniczna, Policja, sponsorom za liczne nagrody szczególnie Zastępcy Burmistrza dzielnicy Ursynów miasta stołecznego Warszawy- Panu Rafałowi Miastowskiemu.

Honorowym patronem imprezy było Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim.

Kamery OnLine Harmonogram wywozu odpadów

Zoom in Regular Zoom out

Karta Dużej Rodziny   Handel w niedziele 2018  Mikroporady dla przesiębiorców

logo

Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz
Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"