Sty
14

Informacja Wójta Gminy Sztutowo

 Z ogromnym bólem i niedowierzaniem przyjąłem wiadomość o ataku na Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza podczas finału WOŚP. Na tę chwilę jego stan jest tak poważny, że jak powiedział Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź, modlimy się o cud.

 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy podczas wczorajszego finału zjednoczyła zdecydowaną większość Polaków. Nasza Gmina również wspaniale zagrała z Owsiakiem. Pobiliśmy zeszłoroczny rekord. Razem dla nas. Możemy być z siebie dumni.

Bardzo Państwa proszę nie dopuszczajmy do siebie nienawiści, odrzućmy zawiść, nie zniechęcajmy się do siebie nawzajem . Razem możemy więcej, dla nas.

Zapraszam wszystkich na Mszę Świętą do kościoła Św. Wojciecha w Sztutowie dziś 14.01.2019 o godzinie 17:00

Łączę się z mieszkańcami Gdańska i Prezydentem. Modlę się o jego zdrowie i liczę na to, że jeszcze wiele wspólnych spotkań i spraw przed nami.

Wójt Gminy Sztutowo

Robert Zieliński

RODO   Transmisje obrad   Gazeta Wczasowicza   Opłata miejscowa   Baza noclegowa   Harmonogram wywozu odpadów   Wzory dokumentow   e-mapa   webEWID   WFOŚiGW   Pomorska Unia Światłowodowa   Kamery OnLine

Zoom in Regular Zoom out

Karta Dużej Rodziny   Dyżury aptek 2020   Handel w niedziele 2020    WFOŚiGW   Przekop Mierzei   Mikroporady dla przesiębiorców  

Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz
Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"