Cze
26

Obniżenie ciśnienia wody – 29.06.2020

Centralny Wodociąg Żuławski sp. z o. o. informuje swoich odbiorców, że  dnia 29.06.2020 r. od godziny 8:00 do 16:00 w związku z przebudową rurociągu tłocznego 600 na terenie Stacji Uzdatniania Wody w Ząbrowie, wystąpi obniżenie ciśnienia w sieci wodociągowej na całym terenie działalności naszej spółki.
Jednocześnie zastrzegamy, iż w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności czas obniżenia ciśnienia może ulec wydłużeniu. Zaleca się wcześniejsze zaopatrzenie w niezbędne na ten czas ilości wody.
Po zakończeniu prac może wystąpić czasowe pogorszenie parametrów jakościowych wody, jednak pomimo tego woda dostarczana z naszej sieci będzie bezpieczna dla zdrowia, zgodnie z wymaganiami Ministra Zdrowia, zawartymi w Rozporządzeniu z dnia 7.12.2017 roku w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi. Za wszelkie utrudnienia w dostawie wody przepraszamy naszych odbiorców, jednakże działania te są niezbędne w procesie uruchamiania nowej Stacji Uzdatniania Wody w Ząbrowie.

Zoom in Regular Zoom out

Deklaracja dostępności RODO   Transmisje obrad Opłata miejscowa Baza noclegowa Harmonogram wywozu odpadów Wzory dokumentow e-mapa webEWID   WFOŚiGW Kamery OnLine

logo PSSE     Polska w liczbach

100 Rocznica odzyskania niepodległości

Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz
Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"