październik
08

I Przegląd Twórczości Artystycznej Mieszkańców Powiatu Nowodworskiego

Sztutowskie Towarzystwo Kulturalne serdecznie zaprasza wszystkich profesjonalnych i nieprofesjonalnych twórców do udziału w imprezie promującej sztuki plastyczne, która odbędzie się 24 i 25 listopada 2012 w siedzibie Sztutowskiego Towarzystwa Kulturalnego w Sztutowie,  ul. Gdańska 55 w godz. 10-17.

Celem Przeglądu jest możliwość spotkania się i poznania twórców, wymiana doświadczeń i wzajemnej inspiracji oraz rozwijanie wrażliwości estetycznej poprzez kontakt z oryginalnymi pracami artystycznymi.

Przegląd nie ma charakteru konkursowego ani handlowego, ma wyłącznie charakter wystawienniczy.

Ofertę swą kierujemy głównie do osób amatorsko zajmujących się ogólnie pojętym rękodziełem. Zapraszamy także dzieci i młodzież do zaprezentowania swoich prac szerszej publiczności.

Prace zaopatrzone w wizytówkę i przygotowane do prezentacji będą przyjmowane w siedzibie stowarzyszenia 15,16 i 17 listopada w godz. 12-18.

Aby zachęcić mieszkańców powiatu do aktywności twórczej, czy to w ramach rozwoju własnych zainteresowań, czy po to by docenić dzieło i wysiłek twórcy, zapraszamy na pokaz i bezpłatne warsztaty filcowania na mokro 5, 12 i 19 października 2012 roku w godz. 16-18 w siedzibie stowarzyszenia (liczba miejsc ograniczona).

Zapisy i szczegółowe informacje: tel. 668 318 727 lub e-mail: biuro.stk@wp.pl

Realizację projektu wspiera Powiat Nowodworski, reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Nowym Dworze Gdańskim oraz Urząd Gminy w Sztutowie.

Zoom in Regular Zoom out
Narodowy Spis Powszechny 2021 Wykaz numerów wewnętrznych Deklaracja dostępności   RODO   Transmisje obrad Opłata miejscowa Baza noclegowa   Harmonogram wywozu odpadów Wzory dokumentow e-mapa webEWID   WFOŚiGW Kamery OnLine

Karta Dużej Rodziny Pomorska Unia Światłowodowa WFOŚiGW Przekop Mierzei Mikroporady dla przesiębiorców 

logo PSSE   Polska w liczbach

100 Rocznica odzyskania niepodległości

Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz
Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"