Sty
02

Szukałem odpowiedniego cytatu na dzisiejszą okoliczność, ale żaden nie odda tego co czuję. COVID-19 dotyka nas bardziej niż byśmy się spodziewali. Z ogromnym smutkiem przyjąłem informację o śmierci pani Basi Adamczak, która prowadziła nasze Bajakole i opiekowała się naszymi dziećmi oraz organizowała liczne plenery malarskie i wystawy. W naszej gminie zostanie pustka, której nikt nie wypełni. Ogromna strata, niepotrzebna, za szybko. Nie rozumiem…
 

Wczoraj dowiedziałem się również, że długą walkę z COVID-19 przegrał dyrektor naszego szpitala w Nowym Dworze Gdańskim Bogdan Kułakowski. Bogdan zawsze otwarty, pomocny. Mieliśmy tyle wspólnych spraw i planów. Jeszcze tyle było do zrobienia. Zaangażowany w walkę z COVID-19 chyba najbardziej w naszym powiecie, doskonale przygotowany, profesjonalny, wrażliwy. I przegrał…Nie mogę się z tym pogodzić.

Jako wójt naszej gminy współpracowałem z obiema tymi osobami i będzie mi ich bardzo brakować. Nie zdążyli się zaszczepić. Nie zdążyli się
zabezpieczyć. Dlatego ja zaszczepię się, gdy tylko przyjdzie moja kolej. Zrobię to dla swojej rodziny i innych ludzi, którzy ze względów
zdrowotnych zaszczepić się nie mogą. 
 
Jest mi bardzo przykro. Wszystkim nam życzę zdrowia. Razem damy radę, ale niestety nie wszyscy…
 
Robert Zieliński Wójt Gminy Sztutowo
Zoom in Regular Zoom out
Wykaz numerów wewnętrznych Deklaracja dostępności   RODO   Transmisje obrad Opłata miejscowa Baza noclegowa   Harmonogram wywozu odpadów Wzory dokumentow e-mapa webEWID   WFOŚiGW Kamery OnLine

Karta Dużej Rodziny Pomorska Unia Światłowodowa WFOŚiGW Przekop Mierzei Mikroporady dla przesiębiorców 

logo PSSE   Polska w liczbach

100 Rocznica odzyskania niepodległości

Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz
Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"