Kwi
30

Likwidacja punktów obsługi podatników

Likwidacja punktów obsługi podatników w Sztumie i Nowym Dworze Gdańskim Informujemy, że od 1 maja 2021 r. ulegają likwidacji punkty obsługi podatników w  Sztumie i Nowym Dworze Gdańskim 1).
Właściwym urzędem skarbowym w sprawach mieszańców powiatów sztumskiego i nowodworskiego pozostaje Urząd Skarbowy w Malborku. Zachęcamy do załatwiana  spraw za pośrednictwem Internetu. Można to zrobić korzystając z usługi e-Urząd Skarbowy na stronie podatki.gov.pl. Serwis umożliwia dostęp m.in. do zeznań  podatkowych w usłudze Twój e-PIT i e-mikrofirmy.

Przypominamy, że w związku z pandemią wizyta w Urzędzie Skarbowym możliwa jest tylko po uprzednim umówieniu. Najprościej zrobić to przez Internet za pomocą elektronicznego formularza dostępnego na stronie podatki.gov.pl lub telefonicznie kontaktując z Urzędem Skarbowym w Malborku, tel. 55 270 22 22. 
 
Podstawa prawna:
1) Zarządzenie Ministra Finansów, Funduszy I Polityki Regionalnej z dnia 1 kwietnia 2021 r. zmieniające zarządzenie w sprawie organizacji Krajowej Informacji Skarbowej, izby administracji skarbowej, urzędu skarbowego, urzędu celno-skarbowego i Krajowej Szkoły Skarbowości oraz nadania im statutów.
Zoom in Regular Zoom out
Wykaz numerów wewnętrznych Deklaracja dostępności   RODO   Transmisje obrad Opłata miejscowa Baza noclegowa   Harmonogram wywozu odpadów Wzory dokumentow e-mapa webEWID   WFOŚiGW Kamery OnLine

Karta Dużej Rodziny Pomorska Unia Światłowodowa WFOŚiGW Przekop Mierzei Mikroporady dla przesiębiorców 

logo PSSE   Polska w liczbach

100 Rocznica odzyskania niepodległości

Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz
Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"