lipiec
24

Święto Policji

Wczoraj w Żuławskim Parku Historycznym odbyły się obchody Święta Policji. Jak co roku wręczono odznaczenia i awanse zawodowe dla wyróżniających się policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim oraz posterunków na Mierzei Wiślanej. 
Nagrody rzeczowe i dyplomy wręczyli również samorządowcy, którzy zostali zaproszeni na obchody tego święta. Wójt Gminy Sztutowo Robert Zieliński uhonorował naszego dzielnicowego Pana Macieja Marca za wzorowe pełnienie swoich obowiązków i zaangażowanie w działaniu na rzecz bezpieczeństwa Gminy Sztutowo. 

Z okazji Święta Policji składamy wszystkim Funkcjonariuszom oraz pracownikom cywilnym podziękowania z trudną, odpowiedzialną i pełną poświęcenia służbę, życząc jednocześnie sukcesów i satysfakcji z pełnionych obowiązków oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.  

Zoom in Regular Zoom out
Narodowy Spis Powszechny 2021 Wykaz numerów wewnętrznych Deklaracja dostępności   RODO   Transmisje obrad Opłata miejscowa Baza noclegowa   Harmonogram wywozu odpadów Wzory dokumentow e-mapa webEWID   WFOŚiGW Kamery OnLine

Karta Dużej Rodziny Pomorska Unia Światłowodowa WFOŚiGW Przekop Mierzei Mikroporady dla przesiębiorców 

logo PSSE   Polska w liczbach

100 Rocznica odzyskania niepodległości

Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz
Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"