paź
25

Dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład

Chwalimy się i my. 

Uzyskaliśmy dofinansowanie w wysokości 450 000 zł w ramach Polskiego Ładu na cyfryzację usług publicznych i komunalnych Urzędu Gminy w Sztutowie co będzie skutkowało w niedalekiej perspektywie dużo większą wygodą naszych mieszkańców i znacząco wpłynie na szybkość załatwiania urzędowych spraw.

Budowa stadionu już po raz kolejny nie ma szczęścia do uzyskania dofinansowania, ale ciągle nie tracimy nadziei na to, że taki stadion na miarę sukcesów i zaangażowania naszych sztutowskich sportowców i kibiców powstanie. Będziemy składać wnioski do skutku.
Niezmiernie cieszy nas fakt, że wreszcie uzyskaliśmy gwarancję remontu naszej głównej drogi wojewódzkiej 501, której stan razem z chodnikami i poboczami jest naszą największą gminną bolączką, walczymy o tę drogę wszelkimi możliwymi sposobami i UDAŁO SIĘ. Urząd Marszałkowski uzyskał właśnie z Polskiego Ładu dofinansowanie w wysokości prawie 70 milionów złotych na jej przebudowę!!!
Gratulujemy naszym sąsiednim i zaprzyjaźnionym gminom i powiatom.
Szykujemy się do kolejnego naboru w ramach Polskiego Ładu już za kilka tygodni.

 

Zoom in Regular Zoom out
Narodowy Spis Powszechny 2021 Wykaz numerów wewnętrznych Deklaracja dostępności   RODO   Transmisje obrad Opłata miejscowa Baza noclegowa   Harmonogram wywozu odpadów Wzory dokumentow e-mapa webEWID   WFOŚiGW Kamery OnLine

Karta Dużej Rodziny Pomorska Unia Światłowodowa WFOŚiGW Przekop Mierzei Mikroporady dla przesiębiorców 

logo PSSE   Polska w liczbach

100 Rocznica odzyskania niepodległości

Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz
Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"