paź
28

Przebudowa DW nr 501

Bardzo cieszymy się, że doczekamy się remontu drogi wojewódzkiej nr 501, której obecny stan jest opłakany. Po długotrwałej walce, monitach, spotkaniach pozostało nam tylko czekać na realizację tej inwestycji. Poprawa stanu głównej drogi przez Mierzeję Wiślaną jest wielkim sukcesem wielu instytucji i zaangażowanych w sprawę mieszkańców. Niewątpliwie poprawa bezpieczeństwa i wyglądu naszej gminy wpłynie pozytywnie na mieszkańców, inwestorów i odwiedzających nas gości.
Już na początku listopada planowane jest spotkanie informacyjne przedstawicieli naszej Gminy z dyrekcją Zarządu Dróg Wojewódzkich. Będziemy rozmawiać m.in. o zakresie inwestycji, terminie rozpoczęcia robót, harmonogramie prac, oczekiwaniach mieszkańców i spodziewanych utrudnieniach w ruchu. Oczywiście po spotkaniu poinformujemy Państwa o jego przebiegu.
 

 

 

 

Zoom in Regular Zoom out
Narodowy Spis Powszechny 2021 Wykaz numerów wewnętrznych Deklaracja dostępności   RODO   Transmisje obrad Opłata miejscowa Baza noclegowa   Harmonogram wywozu odpadów Wzory dokumentow e-mapa webEWID   WFOŚiGW Kamery OnLine

Karta Dużej Rodziny Pomorska Unia Światłowodowa WFOŚiGW Przekop Mierzei Mikroporady dla przesiębiorców 

logo PSSE   Polska w liczbach

100 Rocznica odzyskania niepodległości

Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz
Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"