gru
21

Spotkanie Świąteczne Mieszkańców Gminy Sztutowo

W minioną sobotę na Skwerze Stulecia Odzyskania Niepodległości odbyło się Świąteczne Spotkanie Mieszkańców Gminy Sztutowo. Ku uciesze najmłodszych, spotkanie zaszczycił swą obecnością sam Święty Mikołaj, który chętnie rozdawał słodkości. Na spotkaniu mogliśmy podziwiać występ chóru mieszkańców naszej gminy, z którym śpiewaliśmy najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Podczas spotkania Wójt Robert Zieliński wraz z Przewodniczącym Rady Marcinem Owsińskim rozdali nagrody przygotowane dla laureatów oraz wszystkich uczestników konkursu „Kartka bożonarodzeniowa”.

Dziękujemy Mieszkańcom naszej gminy za wzorową frekwencję, za miłe rozmowy i świetną zabawę. Mamy nadzieję, że złapaliście trochę oddechu od przedświątecznych przygotowań, a dzieci poczuły trochę magii w tym szczególnym czasie oczekiwania na ich ulubione święta.

Zoom in Regular Zoom out
Wykaz numerów wewnętrznych Deklaracja dostępności   RODO   Transmisje obrad Opłata miejscowa Baza noclegowa   Harmonogram wywozu odpadów Wzory dokumentow e-mapa webEWID   WFOŚiGW Kamery OnLine

Karta Dużej Rodziny Pomorska Unia Światłowodowa WFOŚiGW Przekop Mierzei Mikroporady dla przesiębiorców 

logo PSSE   Polska w liczbach

Pomorskie - przyszłość i rozwój

Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz
Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"