sty
11

KOMUNIKAT W SPRAWIE FUNKCJONOWANIA URZĘDU

Szanowni Państwo,

Z uwagi na trudną sytuację w kraju związaną z Covid-19, aby zapewnić ciągłość pracy Urzędu Gminy w Sztutowie, informuję że od 12 stycznia br. do odwołania – Urząd Gminy w Sztutowie ogranicza bezpośrednią obsługę interesantów.
Powyższe działania mają charakter prewencyjny.

Sprawy załatwiane będą poprzez:

  • bramofon, umieszczony przy drzwiach głównych,
  • punkt podawczy (od strony głównego wejścia),
  • skrzynkę podawczą, zawieszoną na drzwiach urzędu,
  • kontakt telefoniczny,
  • e-mail,
  • platformę E-PUAP,
  • korespondencyjnie.

W sprawach pilnych w tym sprawy z zakresu USC, ewidencji ludności – bezpośrednia obsługa interesantów odbywać się będzie na parterze urzędu (wejście główne).

Osoby składające deklarację o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnym będą obsługiwane bezpośrednio – wejście boczne,  od strony sklepu.

Aby ograniczyć ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 zachęcamy do pobrania wzoru deklaracji, dotyczącej wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi ze strony internetowej Urzędu Gminy w Sztutowie (link), wypełnienie oraz pozostawienie jej w skrzynce podawczej. Pomoc w wypełnieniu deklaracji oraz informację o ilości zużytej wody za rok 2021 r. można uzyskać telefonicznie pod nr 55 247 81 51 wew. 619.

Kasa urzędu będzie nieczynna do odwołania. Wpłat prosimy dokonywać na nr konta bankowego 36 8308 0001 0000 0101 2000 0010. Wpłaty za gospodarowanie odpadami należy wpłacać na dotychczasowe indywidualne konta bankowe.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Zoom in Regular Zoom out
Wykaz numerów wewnętrznych Deklaracja dostępności   RODO   Transmisje obrad Opłata miejscowa Baza noclegowa   Harmonogram wywozu odpadów Wzory dokumentow e-mapa webEWID   WFOŚiGW Kamery OnLine

Karta Dużej Rodziny Pomorska Unia Światłowodowa WFOŚiGW Przekop Mierzei Mikroporady dla przesiębiorców 

logo PSSE   Polska w liczbach

Pomorskie - przyszłość i rozwój

Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz
Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"