maj
17

NFOŚ zaprasza na spotkanie 30 maja 2022 r. w sprawie prac nad planem ochrony dla P.K. Mierzeja Wiślana

Informujemy, że do Urzędu Gminy w Sztutowie wpłynęło pismo Narodowej Fundacji Ochrony Środowiska, dotyczące trwających prac nad sporządzeniem Planu ochrony dla Parku Krajobrazowego „Mierzeja Wiślana”.
Narodowa Fundacja Ochrony Środowiska zaprasza do udziału w trzecim spotkaniu z interesariuszami Planu, które odbędzie się 30 maja br. w godz. 11.00-14.00 w Bibliotece Miejskiej w Krynicy Morskiej, ul. Gdańska 108.
Ze względów organizacyjnych konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa (limitowana liczba uczestników) mailem na adres pkmw.planochrony@pomorskieparki.pl, w terminie do 27 maja br.
Z materiałami dotyczącymi projektu Planu ochrony dla Parku Krajobrazowego “Mierzeja Wiślana” można zapoznać się na stronie internetowej https://parkmierzeja.pl/plan-ochrony-4/dokumentacja-do-planu-ochrony-pkmw/ .

Zoom in Regular Zoom out
Wykaz numerów wewnętrznych Deklaracja dostępności   RODO   Transmisje obrad Opłata miejscowa Baza noclegowa   Harmonogram wywozu odpadów Wzory dokumentow e-mapa webEWID   WFOŚiGW Kamery OnLine

Karta Dużej Rodziny Pomorska Unia Światłowodowa WFOŚiGW Przekop Mierzei Mikroporady dla przesiębiorców 

logo PSSE   Polska w liczbach

Pomorskie - przyszłość i rozwój

Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz
Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"