cze
20

Certyfikat Błękitnej Flagi dla kąpieliska w Sztutowie i Kątach Rybackich

Możemy być dumni z naszych plaż 🙂 Aż 5042 plaże i kąpieliska z całego świata otrzymały w tym roku certyfikat Błękitnej Flagi. To pierwszy raz od 35 lat, gdy ta prestiżowa lista przekroczyła magiczną liczbę 5000. W grupie najczystszych i najbezpieczniejszych miejsc do plażowania znalazło się aż 41 miejsc w Polsce a w tym dwie nasz plaże w Sztutowie oraz w Kątach Rybackich.
Wybierając się na wypoczynek nad morzem lub jeziorem warto oprócz pogody sprawdzić również, czy działające tam kąpieliska spełniają najwyższe standardy. “Błękitna Flaga” to jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie nagród przyznawanych plażom, marinom i organizacjom zrównoważonej turystyki żeglarskiej działającym zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Listę miejsc nagrodzonych Błękitną Flagą 2022 można przeglądać na stronie internetowej blueflag.global za pomocą interaktywnej mapy.

Zoom in Regular Zoom out
Wykaz numerów wewnętrznych Deklaracja dostępności   RODO   Transmisje obrad Opłata miejscowa Baza noclegowa   Harmonogram wywozu odpadów Wzory dokumentow e-mapa webEWID   WFOŚiGW Kamery OnLine

Karta Dużej Rodziny Pomorska Unia Światłowodowa WFOŚiGW Przekop Mierzei Mikroporady dla przesiębiorców 

logo PSSE   Polska w liczbach

Pomorskie - przyszłość i rozwój

Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz
Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"