lip
26

Święto Policji

 

W dniu dzisiejszym, tj, 26.07.2022 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji tegorocznego Święta Policji w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim. Uroczystość odbyła się w Żuławskim Parku Historycznym w Nowym Dworze Gdańskim. W związku ze szczególnym charakterem uroczystości przypadającej w tym roku na 103 rocznicę powołania Policji Państwowej, funkcjonariusze i pracownicy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim oraz podległych posterunków, jak co roku zostali odznaczeni, natomiast wyróżniający się policjanci otrzymali awanse zawodowe, które wręczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Konrad Kobierski.

Nagrody rzeczowe i dyplomy wręczyli również zebrani na sali samorządowcy. W tym roku Wójt Gminy Sztutowo Robert Zieliński uhonorował Kierownika Posterunku Policji w Sztutowie asp. Bartłomieja Kucharczyka za wzorowe pełnienie obowiązków, codzienny wysiłek i trud wkładany w zapewnianie bezpieczeństwa mieszkańcom Gminy Sztutowo a także jej turystom.

Z okazji Święta Policji składamy wszystkim Funkcjonariuszom oraz pracownikom cywilnym podziękowania z trudną, odpowiedzialną i pełną poświęcenia służbę, życząc jednocześnie sukcesów i satysfakcji z pełnionych obowiązków oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Dziękujemy za Waszą służbę!

 

Zoom in Regular Zoom out
Wykaz numerów wewnętrznych Deklaracja dostępności   RODO   Transmisje obrad Opłata miejscowa Baza noclegowa   Harmonogram wywozu odpadów Wzory dokumentow e-mapa webEWID   WFOŚiGW Kamery OnLine

Karta Dużej Rodziny Pomorska Unia Światłowodowa WFOŚiGW Przekop Mierzei Mikroporady dla przesiębiorców 

logo PSSE   Polska w liczbach

Pomorskie - przyszłość i rozwój

Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz
Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"