sie
02

1 sierpnia rozpoczęliśmy półkolonie dla dzieci Gminy Sztutowo

Wczoraj rozpoczęliśmy pierwsze  półkolonie organizowane przez Bibliotekę Publiczną Gminy Sztutowo  pn. “Letnia podróż pomiędzy wodami”.

Nasi półkoloniści pod opieką pani Justyny, Julki i Marysi zintegrowali się i wypłynęli na szerokie wody, odkrywając tajemnice historii w Muzeum Zalewu Wiślanego w Kątach Rybackich.
Uczestnicy półkolonii mają  okazję zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, udoskonalać swoje umiejętności, rozwijać się poprzez połączenie zabawy i nauki, nawiązywać nowe znajomości, a przede wszystkim dobrze się bawić. Zajęcia dostosowane są do wieku, poziomu umiejętności i predyspozycji uczestników.

Projekt „Letnia podróż pomiędzy wodami – upowszechnianie rybackiego i morskiego dziedzictwa kulturowego wśród dzieci z Mierzei Wiślanej” realizowany w ramach działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” w ramach Priorytetu 4 “Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej’, objętego Programem Operacyjnym “Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020.

Zoom in Regular Zoom out
Wykaz numerów wewnętrznych Deklaracja dostępności   RODO   Transmisje obrad Opłata miejscowa Baza noclegowa   Harmonogram wywozu odpadów Wzory dokumentow e-mapa webEWID   WFOŚiGW Kamery OnLine

Karta Dużej Rodziny Pomorska Unia Światłowodowa WFOŚiGW Przekop Mierzei Mikroporady dla przesiębiorców 

logo PSSE   Polska w liczbach

Pomorskie - przyszłość i rozwój

Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz
Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"