lip
09

Zdalna Szkoła – przekazanie sprzętu

Gmina Sztutowo zakupiła 12 laptopów oraz 10 tabletów z oprogramowaniem za kwotę 45.000 PLN, które dziś Wójt Robert Zieliński przekazał Szkole Podstawowej w Sztutowie na ręce pani dyrektor Sylwii Owsińskiej. Nowy sprzęt z pewnością wspomoże naszych uczniów i nauczycieli w nowej rzeczywistości edukacyjnej, w której się znaleźliśmy.

Realizacja zakupu sprzętu była możliwa dzięki Europejskiemu Funduszowi Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020 Oś priorytetowa I. Powszechny dostęp do szybkiego Internetu – Działanie 1.1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach”. Zakup został w 100% sfinansowany z projektu “Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”.

 

Sztutowo, 9 lipca 2020 r.

Zoom in Regular Zoom out
Wykaz numerów wewnętrznych Deklaracja dostępności   RODO   Transmisje obrad Opłata miejscowa Baza noclegowa   Harmonogram wywozu odpadów Wzory dokumentow e-mapa webEWID   WFOŚiGW Kamery OnLine

Karta Dużej Rodziny Pomorska Unia Światłowodowa WFOŚiGW Przekop Mierzei Mikroporady dla przesiębiorców 

logo PSSE   Polska w liczbach

Pomorskie - przyszłość i rozwój

Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz
Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"