lut
28

Sztutowo pomaga!

Sztutowo pomaga!
Zwracamy się z prośbą do Mieszkańców Naszej Gminy, aby chęć wsparcia naszych sąsiadów, uciekających przed atakiem Rosji zgłaszali poprzez RZĄDOWĄ stronę https://pomagamukrainie.gov.pl/, która jest elementem mechanizmu koordynacji pomocy humanitarnej w związku z atakiem Rosji na Ukrainę.
Pomoc kierowana będzie do osób przebywających na terytorium Ukrainy, a także do obywateli Ukrainy, którzy są już na terytorium Polski.
Pomóc można na kilka sposobów.
Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy dla wszystkich zainteresowanych pomocą Ukrainie ➡ https://pomagamukrainie.gov.pl/
Na powyższej stronie możesz:
✔ zgłaszać chęć pomocy;
✔ znaleźć zbiórki, zrzutki i wiele innych działań, które zapewniają pomoc uchodźcom;
✔ zobaczyć listę produktów i środków, które mogą być przekazane potrzebującym na Ukrainie (w tym oczekującym przed przejściami granicznymi).
W razie pytań związanych z udzielaniem pomocy do Państwa dyspozycji jest nr telefonu Wójta Gminy Sztutowo: 603 562 507 lub telefon zarządzania kryzysowego 510 090 850.
Dziękujemy za okazaną pomoc!
Zoom in Regular Zoom out
Wykaz numerów wewnętrznych Deklaracja dostępności   RODO   Transmisje obrad Opłata miejscowa Baza noclegowa   Harmonogram wywozu odpadów Wzory dokumentow e-mapa webEWID   WFOŚiGW Kamery OnLine

Karta Dużej Rodziny Pomorska Unia Światłowodowa WFOŚiGW Przekop Mierzei Mikroporady dla przesiębiorców 

logo PSSE   Polska w liczbach

Pomorskie - przyszłość i rozwój

Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz
Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"