mar
10

PUNK POMOCY W KĄTACH RYBACKICH

W Kątach Rybackich już działa punkt pomocy dla uchodźców z Ukrainy zorganizowany z inicjatywy mieszkańców Kątów. Punkt mieści się w bibliotece. Tu gromadzone są rzeczy niezbędne do życia: ubrania, buty, zabawki, środki czystości i jedzenie. Sporo rzeczy już zgromadzono – dary od mieszkańców Kątów Rybackich, obiektów turystycznych oraz ze zbiórki Elbląskich Morsów, którzy wsparli naszą inicjatywę podczas niedzielnego morsowania. Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy. 
Aktualnie potrzebne są środki czystości: proszek do prania, płyn do naczyń, szampony, pasta do zębów itp. oraz kasze, ryż, mąka, cukier, olej  ( produkty żywnościowe trwałe). 
Jeżeli ktoś chce jeszcze wesprzeć naszych sąsiadów dotkniętych wojną, zapraszamy do współpracy. Ściśle współpracujemy z punktem pomocy w Sztutowie, który mieści się w szkole na ul. Szkolnej 13. Osoby, które goszczą uchodźców, mogą udać się z nimi do naszych punktów pomocy. Tu będą mogli wybrać sobie to, co jest im potrzebne. 

  

Zoom in Regular Zoom out
Wykaz numerów wewnętrznych Deklaracja dostępności   RODO   Transmisje obrad Opłata miejscowa Baza noclegowa   Harmonogram wywozu odpadów Wzory dokumentow e-mapa webEWID   WFOŚiGW Kamery OnLine

Karta Dużej Rodziny Pomorska Unia Światłowodowa WFOŚiGW Przekop Mierzei Mikroporady dla przesiębiorców 

logo PSSE   Polska w liczbach

Pomorskie - przyszłość i rozwój

Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz
Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"