• Sobota, 18 kwietnia 2026

  • Imieniny: Boguslawy, Apoloniusza

  • Font Icon

Feriowy piknik w Kątach Rybackich

Mieszkańcy Kątów Rybackich, podobnie jak i pogoda, doskonale spisali się w ten prawie wiosenny feriowy dzień. Udało nam się zorganizować piknik dla około 35 naszych Kątowskich dzieciaków plus rodzice i inni.

Mało tego gościliśmy również około 40 podopiecznych Fundacji Marka Kamińskiego, którzy spędzają w Kątach Rybackich ferie zimowe. Kiełbaski nie zabrakło dla nikogo i nikt nie wyszedł głodny. Konie ze Stajni Bohuna wraz z opiekunkami i panią Martyną okazały się bardzo cierpliwe i pomimo ogromnej kolejki każde dziecko, które miało ochotę mogło przejechać się na koniu i nakarmić zwierzęta. W naszym pikniku udział wziął również operator portu w Kątach Rybackich Tadeusz Kuśmierski- przedstawiciel Ligi Morskiej i Rzecznej, który zaprosił nasze Kątowskie dzieciaki na wiosenny rejs po Zalewie Wiślanym. O szczegółach rejsu będziemy informować.

Po raz kolejny okazało się, że mieszkańcy Kątów Rybackich tworzą coraz bardziej zintegrowaną społeczność. Cieszy mnie to, że dołącza do nas coraz więcej osób. Bardzo dziękuje wszystkim za zaangażowanie oraz czynną obecność i do zobaczenia na następnym ogniskowym spotkaniu wiosną.

 Robert Zieliński – sołtys Kątów Rybackich

nie znaleziono żadnych obrazków