• Czwartek, 13 czerwca 2024

  • Imieniny: Lucjana, Antoniego

  • Font Icon

Festiwal Pracy i Aktywności Seniorów

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst

Zapraszamy seniorów – już 26 października 2021, AMBEREXPO Gdańsk, ul. Żaglowa 11. Wstęp bezpłatny.
Festiwal Pracy i Aktywności Seniorów organizowany jest od 2018 r. Jego organizatorem jest Gdański Urząd Pracy, który w ten sposób pragnie zachęcić dojrzałych mieszkańców Trójmiasta do szeroko rozumianej aktywności, zarówno zawodowej, społecznej i kulturalnej. Wydarzenie od samego początku spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony seniorów. Jego pierwsza odsłona przyciągnęła do AmberExpo blisko 7 tys. osób poszukujących dla siebie atrakcyjnych ofert zatrudnienia, nowinek ze świata technologii oraz mody. Co roku nie brakuje również bezpłatnych badań medycznych i bogatej części rozrywkowej w tym pokazów, spotkań z gwiazdami i występów muzycznych. Podobnie będzie w 2021 r. Szczegóły na stronie https://festiwalaktywnosci.pl/.

Strefa pracy i aktywności zawodowej

Spotkaj się z kilkudziesięcioma pracodawcami poszukującymi dojrzałych pracowników. Czekają na ciebie wyselekcjonowane oferty pracy

Strefa Bezpieczeństwa i Informacji

Na Twoje pytanie odpowiadać będą prawnicy, notariusze, a także eksperci ZUS, NFZ Krajowej Administracji Skarbowej i innych instytucji

Strefa zdrowego stylu życia

Bezpłatnie wykonaj badania medyczne, spotkaj się ze specjalistami i sprawdź czemu warto się zaszczepić

Strefa Nowych Technologii

Świat jutra nie będzie miał żadnych tajemnic. W strefie pokażemy najnowocześniejsze rozwiązania dedykowane osobom starszym.

Strefa mody i urody

Będą na Ciebie czekać fryzjerzy, makijażyści i styliści. Pod okiem ekspertów przejdziesz prawdziwą metamorfozę!

Strefa Wypoczynku i Kultury

Odpocznij od Festiwalowych atrakcji przy gorącej herbacie i grillu. Również tutaj sprawdzisz repertuar teatru i spotkasz się z dobrą książką.

Pokaz gotowania w wykonaniu Roberta Sowy

Na gości Festiwalu czeka widowiskowy pokaz livecooking’u w wykonaniu cenionego kucharza Roberta Sowy. Z bliska będzie można podejrzeć nie tylko mistrza w akcji, ale i spróbować jedno z przygotowanych dań. Tajemnicą pozostaje menu, jedno jest pewne, Festiwalowi smaku nie zabraknie!

Muzyczne spotkanie z Gwiazdami „Voice Senior 2”:

Andrzej Nosowski

Jego muzyczna kariera zaczęła się wraz z programem „Voice Senior 2”. W telewizyjnym show dotarł on do ścisłego finału.

Barbara Parzeczewska

Muzyka towarzyszy jej od dziecka. Po zwycięstwie w „Voice Senior 2”, wciąż odczuwa potrzebę śpiewania i występowania przed publicznością.