• Środa, 29 listopada 2023

  • Imieniny: Blazeja, Saturnina

  • Font Icon

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej 2023

W sobotę 4 lutego w sztutowskiej sali gimnastycznej szkoły podstawowej odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Startowali zawodnicy z klas 4-6 ze szkół powiatu nowodworskiego.
W obu kategoriach zwyciężyli szczypiorniści reprezentujący Szkołę Podstawową w Sztutowie, z czego jesteśmy bardzo dumni. Sztutowscy zawodnicy i zawodniczki   zaprezentowali/ły wysoki poziom zaangażowania i umiejętności, co przełożyło się na zwycięstwo w turniejach.
Medale zostały ufundowane przez Wójta Gminy Sztutowo.
Gratulujemy wszystkim drużynom biorącym udział w , dziękujemy za piękną sportową walkę i cieszymy się z sukcesów naszych drużyn ? Brawo dziewczęta i chłopcy!
 
Składy zwycięskich drużyn:
  • Dziewczęta (trener Magdalena Wilkanowska)
Zuzanna Stenka, Maja Tartakowska, Wanessa Samsel, Oliwia Król, Nicola Nowak, Zuzanna Gaura, Helena Żelazińska, Liliana Talik, Paulina Sochaczewska, Maja Kujawska, Antonina Burczy, Maja Jarocka
  • Chłopcy (trener Jan Wilkanowski)
Szymon Jarocki, Kajetan Kucharski, Emil Zalewski, Artur Kopytek, Stefan Banach, Fabian Stachecki, Danilo Humen, Maciej Manijak, Kamil Malinowski, Filip Zygarowski, Kryspin Szczyglewski, Mikołaj Wiśniewski.
 
 
Fot. Szkoła Podstawowa w Sztutowie