• Wtorek, 27 lutego 2024

  • Imieniny: Gabriela, Anastazji

  • Font Icon

Ograniczenie bezpośredniej obsługi interesantów

W związku z dużą ilością zachorowań na COVID – 19, jesteśmy zmuszeni ograniczyć obsługę bezpośrednią klientów naszego urzędu. W ciągu tygodnia liczba osób zarażonych w powiecie nowodworskim wzrosła o 300 %.
Prosimy o załatwianie spraw drogą elektroniczną poprzez mail, e-puap lub bramofon i skrzynkę podawczą przy drzwiach urzędu. Podjęcie decyzji o ograniczeniu bezpośredniej obsługi ma na celu ochronę życia i zdrowia nas wszystkich oraz stanowić będzie ochronę przed  paraliżem pracy urzędu.
Od 31 stycznia  do 18 lutego 2022 r. Urząd Gminy w Sztutowie będzie pracował w pełnym reżimie sanitarnym. Obsługa bezpośrednia będzie dotyczyć tylko spraw pilnych Urzędu Stanu Cywilnego, Ewidencji ludności oraz spraw związanych z wyłożeniem projektu Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Sztutowo wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.
Mieszkańcy, którzy nie złożyli jeszcze deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, prosimy aby deklarację złożyć w formie elektronicznej lub papierowej do skrzynki przy drzwiach urzędu. Pomoc w wypełnieniu deklaracji oraz informację o stanie zużycia wody uzyskają Państwo pod nr tel. 55 247 81 51 wew. 619.
Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.