• Czwartek, 13 czerwca 2024

  • Imieniny: Lucjana, Antoniego

  • Font Icon

Relacja z Dnia Seniora

W minioną sobotę w budynku Szkoły Podstawowej w Sztutowie odbyło się spotkanie z okazji Dnia Seniora. Miało ono charakter uroczysty. Wzięli w nim udział m.in. Wójt Gminy Sztutowo Robert Zieliński, Przewodniczący Rady Gminy Sztutowo – Pan Marcin Owsiński, sołtys Sztutowa -Pan Marek Kacprzak, dyrektor Biblioteki Publicznej w Sztutowie – Pani Krystyna Dróżdż, dyrektor szkoły podstawowej- Pani Sylwia Owsińska, Pani Alina Niedzielska ze świetlicy w Sztutowie oraz Pani Krystyna Dębicka z Powiatowego Związku Emerytów i Rencistów w Nowym  Dworze Gdańskim.

Był to wspaniały  czas przeznaczony na rozmowy, wspomnienia,  a także występy dzieci z naszej szkoły, które ubarwiły spotkanie. Energii do zabawy nie brakowało nikomu. Pięknie nakryte stoły, smakowite potrawy, dobra atmosfera sprzyjały radosnej i miłej atmosferze oraz dobremu nastrojowi wszystkich uczestników. Każdy z seniorów otrzymał kwiaty i życzenia od zaproszonych gości.

Korzystając z okazji chcielibyśmy przypomnieć , iż swą działalność wznowiły nasze kluby, tj.:  Klub Brydżowy oraz Dyskusyjny Klub Książki. Serdecznie zachęcamy do udziału, a przy okazji do spotkań w miłym towarzystwie :).

Poniżej krótka fotorelacja.