• Niedziela, 14 kwietnia 2024

  • Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny

  • Font Icon

Spotkanie z BSC Hemako Sztutowo

16 września 2022 r. Wójt Robert Zieliński był gospodarzem spotkania z zawodnikami i działaczami BSC Hemako Sztutowo. Okazją do spotkania było złożenie gratulacji za zdobycie brązowego medalu ? Mistrzostw Polski w beach soccer oraz podsumowanie sezonu 2022.

Była to okazja do wspomnień, a jednocześnie do przedstawienia propozycji na sezon 2023. Drużyna ma wiele sukcesów na swoim koncie, ale mało kto już pamięta początki beach soccera w Sztutowie. Były to czasy ubiegłego wieku, rok 1995, kiedy to jeszcze w Polsce nie było regularnych rozgrywek, a w Sztutowie pojawiła się już piłka nożna plażowa, a wraz z nią Sztutowskie Lato. W tym roku nastąpiła reaktywacja Sztutowskiego Lata i ta propozycja promocji aktywnego wypoczynku, spotkała się z ciepłym przyjęciem przez turystów i mieszkańców.
Wracając do spotkania, Wójt Robert Zieliński podziękował za dotychczasową pracę klubu i życzył wszystkim zawodnikom kolejnych tytułów i sukcesów osobistych. Miłe spotkanie zakończyło tradycyjne wspólne zdjęcie i małe deklaracje z obu stron.