• Czwartek, 13 czerwca 2024

 • Imieniny: Lucjana, Antoniego

 • Font Icon

Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na potrzeby Gminy Sztutowo i jej jednostek organizacyjnych w 2024 roku

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w 2024 roku usług pocztowych w obrocie krajowym oraz zagranicznym na potrzeby Urzędu Gminy w Sztutowie oraz jednostek: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sztutowie, Szkoła Podstawowa w Sztutowie, Przedszkole w Sztutowie, przez operatora pocztowego uprawnionego do wykonywania działalności pocztowej na podstawie wpisu do rejestru operatorów pocztowych prowadzonego przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej na podstawie przepisów ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. Prawo pocztowe (Dz. U. z 2020 r. poz. 1041).

Więcej informacji na stronie BIP: https://sztutowo.bipgmina.pl/wiadomosci/3910/wiadomosc/725338/swiadczenie_uslug_pocztowych_w_obrocie_krajowym_i_zagranicznym_n

W związku z zadanymi w dniu 27.12. 2023 r. pytaniami publikujemy odpowiedzi.

 1. Zamawiający informuje, iż dopuszcza złożenie ofert drogą elektroniczną: pocztą elektroniczną na adres przetargi@sztutowo.ug.gov.pl.
 2. Zamawiający potwierdza, że w przypadku, gdy „Oferentem” jest Spółka Akcyjna – oświadczenie zawarte w Załączniku nr 3 do zapytania ofertowego, lit. d – jest bezprzedmiotowe.
 3. Zamawiający akceptuje następujące uwagi:
  • przesyłki listowe w obrocie krajowym występują w formatach S, M, L (są to odpowiedniki formatów A, B i C z ZAPYTANIA OFERTOWEGO)b)
  • przesyłki listowe w obrocie zagranicznym dzielą się na strefy A, B, C, D i takie będzie oznaczenie na fakturze
  • paczki w obrocie zagranicznym dzielą się na strefy i taki będzie zapis na fakturze
  • zwrot przesyłki rejestrowanej zagranicznej na fakturze ma zapis taki jak przy nadaniu tylko ze słowem „zwrot”