• Środa, 24 kwietnia 2024

  • Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza

  • Font Icon

Święto Policji

W dniu dzisiejszym w Żuławskim Parku Historycznym odbyły się obchody z okazji Święta Policji. Jak co roku wręczono odznaczenia i awanse zawodowe dla wyróżniających się policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim oraz posterunków na Mierzei Wiślanej.  Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Konrad Kobierski oraz Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Gdańskim insp. Piotr Wiśniewski wręczyli akty mianowania na wyższy stopień funkcjonariuszom nowodworskiej jednostki. 
Nagrody rzeczowe i dyplomy wręczyli również samorządowcy, którzy zostali zaproszeni na obchody tego święta. W imieniu Wójta Gminy Sztutowo Roberta Zielińskiego nagrodę wręczył przewodniczący Rady Gminy Sztutowo dr Marcin Owsiński, który uhonorował naszego dzielnicowego Pana Pawła Marczaka za wzorowe pełnienie swoich obowiązków i zaangażowanie w działaniu na rzecz bezpieczeństwa Gminy Sztutowo. 

Z okazji Święta Policji składamy wszystkim Funkcjonariuszom oraz pracownikom cywilnym podziękowania z trudną, odpowiedzialną i pełną poświęcenia służbę, życząc jednocześnie sukcesów i satysfakcji z pełnionych obowiązków oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Życzymy Wam, abyście zawsze wracali do swoich bliskich w zdrowiu i bezpieczeństwie po każdej służbie. 

 

fot. Gmina Nowy Dwór Gdański