• Wtorek, 27 lutego 2024

  • Imieniny: Gabriela, Anastazji

  • Font Icon

U Rybaka

Miejscowość: Kąty Rybackie
Rodzaj usługi: pokoje gościnne

1

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia Kątów Rybackich, urokliwej miejscowości usytuowanej na Mierzei Wiślanej.Kąty Rybackie to miejscowość o charakterze turystyczno – rybackim, położona pomiędzy Zatoką Gdańską a Zalewem Wiślanym. Niewątpliwą atrakcją tej miejscowości jak i całej Mierzei są piękne piaszczyste plaże, las oraz zróżnicowana flora i fauna.

Obiekt usytuowany jest w centrum miejscowości, przy ulicy Rybackiej. W niewielkiej odległości od Zalewu Wiślanego.

Oferujemy Państwu pokoje z łazienkami, TV, lodówkami. W pokojach znajdują się również praktyczne meble, szklane naczynia, czajnik, sztućce, parawany oraz koce plażowe. Do dyspozycji gości są również kuchenki gazowe, grill, meble ogrodowe, piaskownica dla najmłodszych oraz bezpłatny parking dla zmotoryzowanych.

Gospodarze dbając o miły nastrój i niezapomniany wypoczynek w ich obiekcie organizują poczęstunek z pysznych świeżych ryb.

Pokój nr 1. (4 – 5 osobowy) z łazienką

Znajduje się na piętrze i składa się z korytarza, dwóch pokoi i łazienki. Na piętro prowadzą schody na zewnątrz budynku połączone z tarasem. W każdym z pokoi znajduje się telewizor, praktyczne meble a okna skierowane są na Zalew Wiślany. W jednym z pokoi znajduje się duże łóżko małżeńskie w drugim natomiast dwu osobowa rozkładana kanapa i tapczanik. W przedpokoju ustawiona jest lodówka.

Pokój nr 2. (2-3 osobowy) z łazienką

Znajduje się na piętrze, na które prowadzą zewnętrzne schody połączone z tarasem. W pokoju znajduje się telewizor, lodówka, praktyczne meble oraz wersalka i rozkładana dwu osobowa kanapa.

Pokój nr 3. (3 – 4 osobowy) z łazienką

Usytuowany jest na parterze z niezależnym wejściem. W pokoju znajduje się telewizor, lodówka, praktyczne meble, wersalka oraz dwa tapczaniki. Przed wejściem znajduje się zadaszony taras.

Pokój nr 4. (3 – 4 osobowy) z łazienką

Jest to pokój niemalże identyczny jak sąsiadujący z nim pokój nr 3. Tak więc, również usytuowany jest na parterze. Z niezależnym wejściem i zadaszoną werandką. W pokoju telewizor, lodówka, mikrofala, praktyczne meble, wersalka oraz dwa tapczaniki.

Wystawiamy rachunki

PRZYJMUJEMY GOŚCI RÓWNIEŻ W MIESIĄCACH PO SEZONOWYCH

82-104 Kąty Rybackie
ul. Rybacka 89
tel. : (055) 247 77 88
kom. : 0 694 448 088

www.urybaka.spanie.pl

______________________________________________________________________________________________________________________________________